ÜRÜNLER

208 184
184
  567 567
 •  

  SANAL REHABİLİTASYON SİSTEMİ

  REHAB-GAMING İLE REHABİLİTASYON
   
  Rehab-Gaming sanal gerçekliğin ve terapistin kapsamlı hasta yönetim planıyla "Ciddi Oyunlar"ın yararlarını bir araya getiren yeni bir rehabilitasyon konseptidir.
  Kinapsys insan vücudunun tüm segment ve eklemlerini otomatik olarak algılayan Microsoft'un Kinect V2 sensörünü kullanır. Özellikle tedavisel amaçla geliştirilen oyunlu egzersizleri kullanarak bir fonksiyonel reedükasyon yoluyla hastalarına eksiksiz hizmet sunmaktadır.
  Kinapsys’in oyunlu yönü hastanın rehabilitasyonunda daha fazla katılıma yol açıyor ve psikolojik engellerin ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Biofeedback yönü rehabilitasyonu hızlandırıyor. Fizyoterapist hastanın hareketlerini kontrol edip düzeltebilir veya talimatları aktarmak için ekranda avatar kullanarak hastayı pasif modda çalıştırabilir. Kurulumun basit ve hızlı ve sınırsız hareket çeşitliliği vardır. Kinapsys uygulayıcının uygulamasına kolayca entegre olur.
   
  HASTANIN BAKIMI
  Kinapsys sistemi kişilere uyarlanmış seansların oluşabilmesini sağlayan 250’den fazla egzersiz içerir. Egzersizler üç ana kategori halinde düzenlenir:
   
  Rehabilitasyon:
  Eklem çalışması
  Gest Yenileme
  Fonksiyonel enerjileme
   
  Pekiştirme:
  Esneme
  Kasların canlanması
  Re-athletisation
   
  Özel çalışma:
  Sırt bakımı
  Nöroloji
  Grup seansları

Copyright © 2.013 Fizyomed Tıbbi Cihazlar Ltd Şti. Tüm Hakları Saklıdır.