Hakkımızda

Güvenilir, öncü ve yenilikçi….

FİZYOMED TIBBİ CİHAZLAR LTD. ŞTİ. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ekipmanları alanında, sahip olduğu 25 yıllık deneyimi ve konusunda uzman kadrosu ile sektöründe önder firma.

Sağlık sektörün de 1987 yılından bugüne kadar aktif Satış ve Pazarlama tecrübesine sahip olan Firmamız’ın merkezi 2002 yılında Ankara’da kurulmuştur.
Ankara’da kurulan merkez satış ofisini, 2005 yılında yine merkezi Ankara’da olan fabrikası,  2006 yılında Marmara Bölge Satış Ofisi ve 2013 yılında da Güneydoğu Anadolu Bölge Satış Ofisi ile destekleyen Firmamız, konusunda deneyimli yönetim kadrosuyla, Ar-ge uzmanlarıyla, Satış-Pazarlama ve Satış Sonrası Teknik Servis personelleri ile bugün Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ekipmanları konusunda kendi bünyesinde üretim yapabilen ve Türkiye’nin her bölgesinde  bayii yapılanmasına sahip, seçkin firmalar arasında yerini almıştır.
Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam eden Firmamız, edinmiş olduğu müşteri memnuniyeti ilkesiyle, tam zamanında ve güvenilir hizmet anlayışı ile sürekli kendini yenileyen teknolojik yatırımlarıyla, uluslararası kalite standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir.

FİZYOMED TIBBİ CİHAZLAR LTD. ŞTİ. ailesi olarak iç ve dış piyasada bugüne kadar olduğu gibi hedeflerimize ulaşmak, her zaman daha iyisini yapabilmek ve daha güzele ulaşmak amacıyla, tüm aile üyelerimizle (bayilerimiz) çalışmaya devam edeceğiz.