LITE 4

EKONOMİK SERİ LITE 4

LITE 4

GENEL ÖZELLİKLER

CarePump LITE4, evde pressoterapi (mekanik lenfatik drenaj) gerçekleştirmek için profesyonel bir cihazdır. Cihazın kullanımı kolaydır, 4 odacıklı manşetleri destekler, Polonya Lenfoloji Derneği tarafından geliştirilen 4 çalışma moduna sahiptir ve 20-220 mmHg aralığında basınç üretir.

Burada, pressoterapinin endikasyonlarının ve yararlarının ayrıntılı bir listesini ekledik. Bu yöntem, sporcularda rejenerasyonu hızlandırmak ve yaralanmaları önlemek için dolaşım ve lenfatik sistemler dahil olmak üzere birçok hastalık için ve ayrıca örneğin selüliti azaltmak için estetik nedenlerle önerilir.

kullanımı kolay
4 ön program
Parametrelerin ince ayarı
Bireysel odaları kapatma imkanı

LENFODEM Önceden şişirilmiş haznelerde basıncı korurken ödem sıvısını verimli bir şekilde değiştiren standart bir program.

 

 

LYMPEDEM II Ödem sıvısı, lenf ve venöz kanı etkili bir şekilde uzaklaştırırken önceden şişirilmiş haznelerde sürekli kompresyon sağlayan bir program. “LYMPHODEMIA I” programına göre iki kat daha fazla döngü, etkisi tüm uzuvları daha hızlı ve verimli bir şekilde kaplar ve şişmiş sıvıyı, düşük kohezyonları nedeniyle daha düşük akış direncine sahip dokular arasında hareket ettirir.

 

ÖNLEME, TAHLİYE: Bu program, tüm haznelerdeki basıncı aynı yapan sıfır eğime sahiptir. 0 mmHg gradiyenti özel kullanım nedeniyle ödemi olmayan kişilerce ve ödem riski olmayan durumlarda güvenle kullanılabilir. Özellikle gün içinde azalan fiziksel aktivite ile rahatlamaya adanmıştır (oturma veya ayakta uzun süreli çalışma, ancak belirgin bir şişlik olmadan).

 

MOD D: TOP MASAJI Seçilen manşetin tüm hazneleri aynı anda şişer ve ardından 2 saniye boyunca ayarlanan basıncı korur, ardından söner ve 3 saniyelik bir aradan sonra tüm manşetin şişirilmesi tekrarlanır.

TEKNİK ÖZELLİKLER:

Desteklenen manşetler: 4 odacıklı
manşet tipi: örtüşen, kılçık
Basınç: 20-220 mmHg
Tedavi programı sayısı: 4
Süre: 1-120 dakika
Odaları kapatma imkanı: VAR
Tedavi hızının ayarlanması: 1-5
Ekran: 5” renkli, dokunmatik ekran
Boyutlar: 300x260x160 mm
Ağırlık: 2,8 kg

4 HAZNE SAĞ BACAK Manşonu

TUBE 4 HAZNELİ KOL Manşonu

TUBE 4 CHAMBER ARM Cuff

4 HAZNE BEL Manşet