ANKLE MOTUS

ALT EKSTREMİTE ROBOTU

ANKLE MOTUS

AnkleMotus
Ayak Bileği Eklemi Rehabilitasyon Robotiği

AnkleMotus, ayak bileği ekleminin rehabilitasyonunu hedefler. Ayak bileğinin hareket düzenine göre tasarlanmıştır. Yürümeyle ilgili kas gruplarında nöroplastisiteyi tetiklemek ve böylece yeteneği yeniden kazanmak için alt ekstremite kaslarının güçlendirilmesine odaklanır.

Fourier Intelligence’ın robot teknolojisi, her hareketi ölçmek için yüksek hassasiyetli kuvvet ve konum sensörleriyle entegre edilmiştir. Cihaz, bir kullanıcının performansını, hareket aralığı, güç, biliş, tepki süresi vb. dahil olmak üzere birden fazla potansiyel müşteriden ölçebilir. Bu analizler ve eğitim raporları, daha iyi eğitim sonuçları elde etmek için dikkate alınmalıdır. Otomatik olarak oluşturulan eğitim raporları, kullanıcının ve terapistin referansı için ölçülebilir sonuçlar sağlar.

Son Teknoloji Kuvvet Geri Besleme Teknolojisi

Dünyanın önde gelen kuvvet geri besleme algoritması ve yüksek performanslı motoru sayesinde AnkleMotus, terapistin elini simüle ederek terapistin yılda 1 milyon tekrarlayan hareketten tasarruf etmesine yardımcı olabilir.

Çok fonksiyonlu

AnkleMotus, kas gücü 0’dan 5’e kadar olan kullanıcılara uygun çeşitli fonksiyonel antrenmanlarla entegredir. Hareket kontrolü antrenmanını bilişsel antrenmanla ve kas gücü antrenmanını ADL antrenmanıyla birleştirmenin devrim niteliğindeki tedavisini uygular.

  •  Pasif Eğitim
  •  Aktif Eğitim
  •  Rom Eğitimi
  •  İzometrik Eğitim
  •  Güç Antremanı