WRİST MOTUS

BİLEK ROBOTU

WRİST MOTUS

Bilek Eklemi Rehabilitasyon Robotiği

BilekMotus günlük yaşam aktivitelerini (ADL) taklit eden bir eğitim sağlayarak bilek eklemini hedefler. Örneğin, önkol pronasyonu ve supinasyonu, bilek ulnar ve radial deviasyonu, fleksiyon ve ekstansiyonu. Üst ekstremite için kaba motor eğitimi sunarak ArmMotus Gen ve Pro’yu tamamlar.

Anlaşılması Kolay Grafik Rapor

Fourier Intelligence’ın robot teknolojisi, her hareketi ölçmek için yüksek hassasiyetli kuvvet ve konum sensörleriyle entegre edilmiştir. Cihaz, bir kullanıcının performansını, hareket aralığı, güç, biliş, tepki süresi vb. dahil olmak üzere birden fazla potansiyel müşteriden ölçebilir. Bu analizler ve eğitim raporları, daha iyi eğitim sonuçları elde etmek için dikkate alınmalıdır. Otomatik olarak oluşturulan eğitim raporları, kullanıcının ve terapistin referansı için ölçülebilir sonuçlar sağlar.

ÖZELLİKLER

Çok fonksiyonlu

BilekMotus. , kas gücü 0’dan 5’e kadar olan kullanıcılara uygun çeşitli fonksiyonel antrenmanlarla entegredir. Hareket kontrolü antrenmanını bilişsel antrenmanla ve kas gücü antrenmanını ADL antrenmanıyla birleştirmenin devrim niteliğindeki tedavisini uygular.

  • Pasif Eğitim
  • İzometrik Eğitim
  • Aktif Eğitim
  • ADL Eğitim
  • ROM Eğitimi
  • Güç Antremanı

İnteraktif Oyunlaştırma Deneyimi

Çeşitlendirilmiş oyunlar, kullanıcı deneyimini bir sonraki seviyeye taşımak ve kullanıcının aktif katılımını motive etmek için görsel, işitsel ve kinestetik girdilerin birleşimiyle farklı gerçekçi senaryoları simüle edebilir. Klasik rehabilitasyon süreciyle karşılaştırıldığında sıkıcı olabilen bu durumun üstesinden artık kullanıcı, rehabilitasyon sürecini oyun oynayarak tamamlayabiliyor.